
Productomschrijving
De BEASTS van sigikid: een originele collectie pluche speelgoed om te verzamelen en cadeau te geven - geschikt voor kinderen en volwassenen - want je bent nooit te oud om te knuffelen!
Een BEAST is meer dan zomaar een knuffel, het is een vriend voor het leven, het heeft een eigen persoonlijkheid, een naam en een eigen verhaal. Elk BEAST is uniek qua ontwerp! De inwoners van BeastsTown zijn een wilde bende, rare en lieve wezens. Hun personages zijn diep menselijk en daarom zo populair bij volwassenen, die zich er soms zelfs in herkennen. De beesten van sigikid vinden altijd wel een plekje waar een klassieke knuffel niet meer cool genoeg is of waar een speciale boodschap nodig is. DE BEASTS FAMILIE - waar niemand normaal is, maar iedereen familie is. KOMUIL: Klein, rond en makkelijk te knuffelen - de uil Komuil is het nestelvarkentje van de familie. Altijd vriendelijk, altijd nieuwsgierig en meestal ergens tussen een taartbord en een knuffeldeken in. Ze zegt zelden iets hardop, maar als ze dat wel doet, raakt het je recht in het hart. En zelfs als ze eruitziet alsof ze geen vlieg kwaad kan doen – wee degene die haar laatste muffin pakt. Bowl Owl – suikerzoet, onderschat en officieel het schattigste beestje dat er is. Deze knuffel is ongeveer 22 cm hoog, heerlijk zacht en wasbaar op 30°C in het wolprogramma van de wasmachine.
De knuffel is geschikt voor kinderen en volwassenen van 3 tot en met 99 jaar. Het traditionele bedrijf sigikid hecht veel waarde aan zorgvuldig geselecteerde materialen en een doordacht ontwerp. Alle pluche knuffels van BeastsTown bij sigikid worden met liefde gemaakt door ons ontwerpteam. Met een breed scala aan hoogwaardige materialen worden uiterst gedetailleerde, bijzondere en lieve knuffeldieren gecreëerd. Om de veiligheid van onze producten te garanderen, worden ze regelmatig getest door erkende testinstituten in overeenstemming met de geldende (Europese) wetgeving. Dankzij de hoogwaardige afwerking is elke Beast duurzaam – een echte vriend voor het leven!


